27. 3. 2012 8:12
Washington-Detroit 77:79 (Veselý 6 bodů, 3 doskoky a 1 asistence)
John Wall
John Wall | Foto: Reuters

Praha - Počtvrté v řadě prohráli basketbalisté Wasingtonu Wizards. Tentokrát podlehli na vlastní palubovce Detroitu o dva body 77:79, když Pistons rozhodli košem společně se sirénou.

Český hráč Jan Veselý odehrál téměř 28 minut, během nichž zaznamenal 6 bodů, dva koše z pole a dva z trestných hodů. K tomu přidal dva doskoky, jednu asistenci a čtyři osobní chyby.

Wizards přitom měli utkání rozehráno skvěle. Ve druhé čtvrtině si vybudovali menší náskok, který ve druhém poločase navýšili místy až na třináct bodů. Jenže v závěrečné periodě se vedení postupně rozplynulo a v závěru měli více štěstí hosté.

Výsledky NBA:

Charlotte - Boston 95:102, Chicago - Denver 91:108, Houston - Sacramento 113:106 po prodl., Indiana - Miami 105:90, LA Clippers - New Orleans 97:85, New Jersey - Utah 84:105, New York - Milwaukee 89:80, Toronto - Orlando 101:117, Washington - Detroit 77:79 (za domácí Veselý 6 bodů, 3 doskoky a 1 asistence).