Petružálkův gól nestačil. Tygry udolal Traktor

28. 1. 2012 20:06
V KHL se trefil i obránce Miroslav Blaťák
Jakub Petružálek.
Jakub Petružálek. | Foto: Vojtěch Marek

Chabarovsk - Ani osmnáctý gól Jakuba Petružálka v sezoně nestačil Amuru Chabarovsk k tomu, aby v sobotu porazil Traktor Čeljabinsk.

Sibiřští "Tygři" podlehli týmu kolem kapitána Vladimíra Antipova 2:3.

Petružálek se trefil v 47. minutě utkání, kdy srovnával na 2:2, ale už o čtyři minuty později vstřelil vítězný gól Čeljabinsku hráč zápasu Jevgenij Kuzněcov, který se podílel na všech třech brankách Traktoru.

Jednou brankou se v sobotu prosadil i obránce Miroslav Blaťák, který se trefil již poosmé v sezoně a již klepe na dveře elitní desítky nejlépe střílejících obránců. I díky jeho trefě Ufa porazila Sparta Moskva 4:2.

Vítězství si díky čeksým brankám připsal i slovenský Poprad, který i díky trefám Chabady s Kristek porazil Dinamo Minsk 4:3.

Kontinentální hokejová liga:

Chabarovsk - Čeljabinsk 2:3 (za domácí Petružálek 1+0), Novokuzněck - Barys Astana 1:0, Novosibirsk - Jekatěrinburg 2:3, Ufa - Spartak Moskva 4:2 (za domácí Blaťák 1+0), Atlant Mytišči - Nižnij Novgorod 0:3, Kazaň - Čerepovec 0:1, Nižněkamsk - Viťaz Čechov 4:3, Dinamo Riga - CSKA Moskva 1:2, Lev Poprad - Dinamo Minsk 4:3 (za domácí Kristek a Chabada oba 1+0, Š. Novotný 0+1).