K vítězství Jaroslavli gólem přispěli všichni tři Češi

12. 3. 2011 16:00
Riga-Jaroslavl 4:8 Rachůnek 1+1,Vašíček, Barinka 1+0

Riga - Svěřenci trenéra Vladimíra Vůjtka z Jaroslavle vyhráli třetí zápas čtvrtfinálové série play off KHL na ledě Dinama Riga 8:4 a ujali se vedení 2:1 na zápasy.

Gólově se na vysokém vítězství podílelo kompletní české trio Lokomotivu Josef Vašíček, Michal Barinka a Karel Rachůnek.

Jaroslavli se povedla v lotyšské metropoli především druhá třetina, v níž její hráči nastříleli pět branek a zvýšili vedení na 7:2.

Omsk se trápí. S Magnitogorskem doma padl i podruhé

Gól a asistenci si v této části připsal obránce Rachůnek, jenž je se sedmi brankami nejlepším střelcem play off. Autor gólu na 2:1 Vašíček je zase v čele kanadského bodování.

Vítězství Lokomotivu zpečetil střelou do prázdné branky v 58. minutě obránce Barinka, který se trefil i v minulém duelu.

Dinamo Riga - Jaroslavl 4:8 (za hosty Rachůnek 1+1, Vašíček a Barinka oba 1+0), stav série 1:2,

15:00 Atlant Mytišči - Petrohrad.