Hašek dostal v Ufě pět gólů, překonal ho i Blaťák

29. 10. 2010 19:00
Ufa - Spartak Moskva 5:1 (Blaťák 1+0, Klepiš 0+1)
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Zuzana Hronová

Moskva - Dominik Hašek inkasoval v brance moskevského Spartaku v utkání Kontinentální ligy pět gólů od hokejistů Ufy, jako poslední ho překonal krajan Miroslav Blaťák. Hosté vstřelili jedinou branku až v předposlední minutě a prohráli vysoko 1:5.

Spartak, poslední tým tabulky Bobrovovy divize, prohrával v Ufě už od šesté minuty, kdy Igor Grigorenko využil přesilovku.

Další tři góly dostal Hašek v druhé třetině, na čtvrtou branku přihrál Tomáši Starostovi český útočník Jakub Klepiš. Blaťák se prosadil v 44. minutě, kdy domácí už potřetí v zápase skórovali v přesilové hře.

Kašpar dal hattrick, Jágr i Hašek po návratu prohráli
KHL: Vašíček skóroval už podesáté v sezoně

Lukáš Kašpar, který ve středečním utkání proti Kazani nastřílel v dresu Astany hattrick, se střelecky prosadil i dnes. V Jekatěrinburgu český útočník vyrovnal na 2:2, poslední gól zápasu však v třetí třetině zaznamenal domácí celek.

Kapitán mistrů světa Tomáš Rolinek přispěl k výhře Magnitogorsku 4:1 nad Petrohradem dvěma asistencemi. Vítězný Metallurg si tak upevnil pozici nejlepšího týmu soutěže.

Kontinentální hokejová liga:

Čeljabinsk - Čerepovec 2:1 v prodl., Jekatěrinburg - Barys Astana 3:2 (za hosty Kašpar 1+0), Magnitogorsk - Petrohrad 4:1 (Rolinek 0+2), Ufa - Spartak Moskva 5:1 (za domácí Blaťák 1+0, Klepiš 0+1), Kazaň - Omsk 3:2, Nižněkamsk - Chanty Mansijsk 6:3, CSKA Moskva - Dynamo Moskva 3:1 (za domácí Marek 1+0), Dinamo Minsk - Viťaz Čechov 4:1.