27. 10. 2008 20:51
Jaroslavl - Omsk 3:2 v prodl.
Jaromír Jágr
Jaromír Jágr | Foto: Jiří Šidliák, Avangard Omsk

Moskva - Český hokejista Jaromír Jágr v pondělním zápase KHL opět vstřelil gól a na další přihrál, přesto to jeho Omsku stačilo jen na porážku v Jaroslavli 2:3 po prodloužení.

Jágra v produktivitě dělí jediný bod od krajana Jana Marka, jenž pomohl Magnitogorsku k vítězství nad CSKA 4:3 po samostatných nájezdech a dál vede kanadské bodování celé ligy.

Marek nejprve přihrál Rolinkovi na třetí gól Magnitogorsku a v penaltovém rozstřelu pak proměnil rozhodující nájezd.

Hvězdou utkání však byl právě Tomáš Rolinek, jenž se trefil v utkání dvakrát. Na první gól mu přihrával další Čech Jaroslav Kudrna.

Jágr v Jaroslavi nejprve srovnával ve třetí třetině na 1:1 a v poslední minutě zápasu přihrál Pavlu Rosovi na druhou branku hostů, kterou si vynutili prodloužení.

To rozhodl ve druhé minutě domácí Alexej Jašin.

V pondělí se prosadil také Leoš Čermák, jenž pojistil výhru Ufy na ledě Spartaku Moskva gólem na 3:0.

Magnitogorsk - CSKA Moskva 4:3 po sam. nájezdech (0:2, 2:0, 1:1 - 0:0)