VIDEO Hanzal dvěma góly zajistil výhru proti Detroitu

7. 2. 2012 7:21
Phoenix - Detroit 3:1, Toronto - Edmonton 6:3
Martin Hanzal
Martin Hanzal | Foto: Reuters

Praha - Útočník Phoenixu Martin Hanzal byl hlavní postavou utkání proti Detroitu, které Coyotes vyhráli 3:1.

Český forvard se na vítězství podílel hned dvěma brankami. U první z nich mu asistoval Radim Vrbata.

Nejprve ve 27. minutě zvyšoval z přesilové hry na 2:0, necelou půlminutu před koncem pak definitivně jistil výhru svého týmu gólem do prázdné brány.

VIDEO Plekanec zářil a překonal krajana Pavelce
Prospalova asistence pomohla Columbusu k výhře

Písecký rodák prokazuje v posledních zápasech velmi dobrou formu, když za uplynulá tři utkání nastřádal dohromady tři góly a tři asistence.

Pozoruhodného duelu byli svědky diváci v Torontu. V utkání s Edmontonem viděli celkem devět branek, avšak ani jedno vyloučení. Domácí především díky gólové převaze ve druhé třetině nakonec vyhráli 6:3.