Buffalo - Carolina 3:4, Anaheim - San José 1:0
Havlát stále čeká na svůj první start za San José.
Havlát stále čeká na svůj první start za San José. | Foto: Reuters

New York - Český útočník Jiří Tlustý bodoval v zámořské NHL podruhé v řadě a přispěl k výhře Caroliny na ledě Buffala.

Po gólu proti Bostonu si tentokrát připsal asistenci a Hurikání zvítězili 4:3. Rozhodující gól vstřelil minutu před koncem v přesilovce Jeff Skinner.

Hokejistům Sabres se nevyvedla letošní domácí premiéra a ztratili prozatímní neporazitelnost.

Hamrlík vyrovnal Holíka v počtu ´českých´ startů v NHL
Hejdukův gól odstartoval debakl Ottawy

Ve druhém pátečním zápase udolal Anaheim na svém stadionu San Jose fotbalovým výsledkem 1:0. Utkání rozhodl již v první třetině přesnou trefou Macenauer.

V dresu Žraloků se po červencové výměně z Minnesoty znovu neobjevil český útočník Martin Havlát. Třicetiletý útočník sice po operaci ramene už s týmem trénuje, návrat však nechce uspěchat.

Buffalo - Carolina 3:4 (2:2, 0:1, 1:1)
Branky: 7. Vanek, 11. Roy, 58. Stafford - 9. Harrison, 20. B. Sutter, 27. Brent (Tlustý), 59. Skinner. Střely na branku: 42:34. Diváci: 18.690.

Anaheim - San Jose 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Branka: 14. Macenauer. Střely na branku: 23:31. Diváci: 17.243.