Fanoušci Sevilly se bouřili. Clásico ztrestali tenisáky

22. 4. 2012 11:00
Fanoušci se bouřili, že zápas začínal až ve 22:30
Fanouškům Sevilly se nelíbilo, že kvůli El Clásiku museli hrát zápas s Levante až od 22:30 | Foto: Reuters

Madrid - Fanoušci fotbalové Sevilly při sobotním utkání španělské ligy s Levante zasypali hřiště tenisovými míčky.

Protestovali tak proti posunutí začátku zápasu jejich týmu, který kvůli souboji Barcelony s Realem Madrid začal až v půl jedenácté večer.

Utkání muselo být v úvodu kvůli protestu na pár minut přerušeno, poté se ale dohrálo bez dalších incidentů. Sevilla nakonec s Levante remizovala 1:1, přestože domácí měli tři minuty před koncem šanci jít do vedení, Álvaro Negredo ale penaltu neproměnil.

Sevilla nevyužila šanci se dotáhnout na páté Levante
Real vyhrál v Barceloně. Španělský titul má nadosah
VIDEO Ronaldo: Zápas se změnil v závěru v naši exhibici

Podobný protest jako fanoušci Sevilly zvolili před dvěma lety příznivci Basileje. Těm se nelíbilo, že kvůli tamnímu tenisovému turnaji byl přesunut začátek zápasu ligového zápasu.