Inter znovu ostudně prohrál, pátá je místo něj Neapol

17. 2. 2012 23:30
Inter Milán - Boloňa 0:3, Fiorentina - Neapol 0:3
Nešťastný Mauro Zarate
Nešťastný Mauro Zarate | Foto: Reuters

Milán - Fotbalisté Interu Milán v italské lize čekají na výhru už pět zápasů. V předehrávce 24. kola doma podlehli 0:3 dosud sedmnáctému týmu soutěže z Boloni.

Stejným výsledkem prohrála doma i Fiorentina s Neapolí, která přeskočila Inter na pátém místě tabulky.

Inter od debaklu 0:4 na hřišti AS Řím už ve třech zápasech v řadě nedal branku a odnesl si z nich skóre 0:8. Po porážce z minulého víkendu s nováčkem z Novary navíc tým Claudia Ranieriho znovu doma věnoval body outsiderovi.

Juventus jen remizoval v Parmě a zůstává druhý

Zápas s Boloňou rozhodly dvě velké chyby v obraně během dvou minut, které nemilosrdně potrestal pětatřicetiletý kanonýr Marco Di Vaio. Po další hrubce a gólu Roberta Acquafresky pět minut před koncem začali milánští fanoušci skandovat jméno trenéra Josého Mourinha, který před rokem a půl tým opustil po triumfu v lize a Lize mistrů.

Neapol si hladce poradila s Fiorentinou 3:0. Dvakrát se trefil po nahrávkách slovenského záložníka Marka Hamšíka Edinson Cavani, v nastavení uzavřel skóre Ezequiel Lavezzi.