Milán otočil zápas v Udine a poskočil do čela Serie A

ČTK ČTK
11. 2. 2012 20:43
Udine - AC Milán 1:2, Cagliari - Palermo 2:1

Udine - Fotbalisté mistrovského AC Milán otočili v závěrečné čtvrthodině zápas s Udine a po vítězství 2:1 vedou italskou ligu. Druhý Juventus Turín ztrácí dva body, ale má o dvě odehraná utkání méně.

Udine poslal do vedení v 19. minutě nejlepší střelec soutěže Antonio Di Natale svou sedmnáctou brankou v sezoně. Druhý v pořadí kanonýrů Zlatan Ibrahimovic nemohl v útoku hostů nastoupit kvůli trestu za červenou kartu z minulého kola.

Ibrahimovič si za udeření soupeře tři zápasy nezahraje

Švédského fotbalistů však zastoupil Maxi López. Střídající Argentinec, který v AC hostuje do konce sezony z Catanie, nejprve v 77. minutě premiérovým zásahem za "Rossoneri" vyrovnal a pět minut před koncem připravil vítězný gól pro mladého útočníka Stephana El Shaarawyho.

Udine prohrálo na svém stadionu Friuli první ligový zápas v tomto ročníku a v neúplné tabulce zůstalo čtvrté.