Sevilla utrpěla na hřišti Vallecana třetí prohru v řadě

8. 1. 2012 14:15
Rayo Vallecano - FC Sevilla 2:1

Madrid - Fotbalisté Sevilly potvrdili, že je přelom roku nezastihl v dobré formě. Vítěz Poháru UEFA z let 2006 a 2007 dnes podlehl v 18. kole španělské ligy na hřišti nováčka Vallecana 1:2 a v Primera División utrpěl již třetí porážku za sebou.

Domácí Vallecano se dočkalo tří bodů po sérii čtyř proher a posunulo se na třinácté místo v tabulce. Tým sídlící v Madridu nakročil k důležitému vítězství dvěma góly na přelomu poločasů, hosté pak již stihli pouze snížit.

Tři minuty před koncem zachránilo domácí od vyrovnání po Negredově střele břevno.

Real Madrid rozstřílel 5:1 Granadu a vede o šest bodů

V sobotním utkání remizovalo Atlético Madrid bez branek v Málaze a ani pod novým trenérem Diegem Simeonem nedosáhlo na první venkovní vítězství v sezoně.

Bývalý argentinský reprezentant, jenž za Atlético hrál, převzal tým minulý týden po odvolání Gregoria Manzana.

Vallecano - Sevilla 2:1 (45. Michu, 51. Tamudo - 62. Escudé),

16:00 Getafe - Bilbao,

18:00 Villarreal - Valencie,

19:45 Betis Sevilla - Gijón,

21:30 Espaňol Barcelona - FC Barcelona.