Juventus v závěru vydřel remízu 3:3 proti Neapoli

29. 11. 2011 23:28
Hamšík nedal penaltu, poté skóroval hlavou

Neapol - Úžasný zápas viděli diváci italské Serie A v Neapoli. Domácí tým v dohrávce duelu odloženého kvůli nedávným povodním remizoval s Juventusem Turín 3:3.

Do hlavní role se v úvodu stylizoval slovenský záložník Marek Hamšík. Ten nejprve proměnil pokutový kop, který však sudí nechal kvůli předčasnému vběhnutí hráčů do vápna opakovat.

AC Milán deklasoval Chievo a už je druhý za Juventusem

Druhý pokus Hamšíka už úspěšný nebyl. Slovenská hvězda si však na svou chvíli počkala a ve 23. minutě poslala Neapol hlavou do vedení.

Pět minut před poločasem pak zdvojnásobil vedení domácích makedonský střelec Goran Panděv.

Juventus, který vede tabulku o dva body před AC Milán, se dostal zpět do hry tři minuty po obrátce, kdy se trefil Matri. Panděv sice svým druhým gólem vrátil Neapoli dvougólové vedení, závěr však patřil Staré dámě.

V poslední dvacetiminutovce totiž Urugayec Estigarribia a Simone Pepe srovnali stav na konečných 3:3.

Italská fotbalová liga - 11. kolo:

Neapol - Juventus Turín 3:3 (40. a 68. Panděv, 23. Hamšík - 48. Matri, 72. Estigarribia, 79. Pepe).