Juventus vyhrál v Laziu a udržel si vedení v Serii A

26. 11. 2011 23:34
Bergamo - Neapol 1:1, Lazio Řím - Juventus Turín 0:1

Řím - Fotbalisté Juventusu Turín porazili Lazio Řím na jeho hřišti 1:0 a po čtvrtém vítězství za sebou se udrželi na prvním místě italské ligy. Svěřenci trenéra Antonia Conteho vedou o bod před Udine a navíc mají utkání k dobru.

O výhře jediného neporaženého týmu v této sezoně Serie A rozhodl v 34. minutě krajní záložník Simone Pepe, kterého v pokutovém území ideálně našel útočník Alessandro Matri.

VIDEO Fotbalová vražda. Sudí sebrali Osvaldovi gól roku
Juventus porazil Palermo a vrátil se do vedení Serie A

Lazio bez českého útočníka Libora Kozáka brankáře Gianluigiho Buffona nepřekonalo. Přišlo o sérii devíti utkání bez porážky a poprvé od září v domácí soutěži nebodovalo.

Neapol až díky brance Uruguayce Edinsona Cavaniho ze čtvrté minuty nastavení zachránila remízu 1:1 na půdě Bergama. Nováčka italské ligy poslal do vedení nejlepší střelec soutěže Germán Denis z Argentiny svou jubilejní desátou trefou v ročníku.