VIDEO Wilfried se při premiéře v Arnhemu blýskl gólem

Sport ČTK Sport, ČTK
21. 2. 2011 8:08
Bony Wilfried za Arnhem nastoupil na poločas

Arnhem - Bývalý fotbalista pražské Sparty Bony Wilfried má za sebou vydařený debut v nizozemské lize.

Hned při svém prvním startu za Vitesse Arnhem se zapsal mezi střelce a pomohl svému novému týmu k vítězství 2:0 nad Graafschapem. Arnhem se po výhře dostal na rozdíl tří bodů od sestupových pozic.

Wilfried, který přestoupil ze Sparty na konci ledna za zhruba 100 milionů korun, již překonal lehčí zdravotní potíže i problém s pracovním povolením a dnes poprvé usedl na lavičku Arnhemu. O poločasové přestávce ho trenér poslal na hřiště a tento tah se mu vyplatil.

Kanonýrovi z Pobřeží slonoviny stačilo 26 minut, aby se poprvé v Nizozemsku radoval ze vstřelené branky. O chvíli později pak slavil druhý zásah v podání Matiče, který v Arnhemu hostuje z Chelsea.