Barca nestačila na druholigový Betis. Přesto postupuje

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
19. 1. 2011 23:57
La Coruňa - Almería 2:3, Betis - Barca 3:1

Sevilla - Překvapivou porážku 1:3 utrpěla fotbalová Barcelona při odvetném utkání španělského poháru na hřišti druholigového Betisu Sevilla.

Protože však úvodní zápas na Nou Campu vyhrála jednoznačně 5:0, i přes prohru postupuje do semifinále soutěže.

O vítězství Betisu se nejvíce zasloužil Argentinec Jorge Molina, který během úvodních sedmi minut vstřelil dvě branky. Barca, která hrála v kombinované sestavě, sice kontrovala gólem Messiho, ale ještě do přestávky na konečných 3:1 zvýšil Arzu. Katalánci sice mohli utkání v druhé půli zdramatizovat, ovšem nabídnutou příležitost ke snížení nevyužil Messi, který v 54. minutě neproměnil penaltu.

Real klopýtl v Almerii, Barcelona už vede o čtyři body
Real potřebuje útočníka. Přijde Klose či Adebayor?

Ve druhém středečním odvetném utkání čtvrtfinále Copa del Rey Almería zvítězila na hřišti Deportiva La Coruňa 3:2, a protože první zápas vyhrála doma 1:0, hladce postoupila do semifinále.