Hamburk s Jarolímem v sestavě vyhrál v Mönchengladbachu

17. 12. 2010 23:00
Bundesliga: Mönchengladbach - Hamburk 1:2
David Jarolím (Hamburk) si zkusil rychlostní souboj s Branko Boskovičem v utkání s Rapidem Vídeň. | Foto: Reuters

Praha - Celé utkání odehrál český záložník David Jarolím v dresu Hamburku v páteční předehrávce 17. kola německé ligy. Jeho tým si připsal tři body po vítězství na hřišti Mönchengladbachu 2:1.

Vše podstatné se odehrálo až ve druhé půli, které začala hodně zostra. Prakticky ihned po změně stran poslal tým z přístavního města do vedení nizozemský křídelník Eljero Elia. Domácí ale zareagovali bleskově. Ve 48. minutě vyrovnal De Camargo.

Fenin ve Frankfurtu nehraje. ´V zimě chci odejít pryč´
Leverkusen přestřílel Hamburk. Dortmund válí dál

Vítěznou trefu zaznamenal dvacet minut před koncem střelou z trestného kopu německý reprezentant Trochowski. Borussia Mönchengladbach prohrála už popáté v řadě a přezimuje na posledním místě tabulky.

Navíc prodloužila svou špatnou sérii z domácího trávníku, kde nevyhrála od 9. dubna letošního roku. Trpělivost s výkonu Borussie dochází jejím fanouškům. Někteří místo sebe do hlediště poslali transparenty s nápisy "Selhat můžeš, ale nikdy ne se vzdát" nebo "Vy ne pro nás - my ne pro vás".