AC Milán je v čele, mistrovský Inter opět zaváhal

10. 11. 2010 23:30
Lecce - Inter 1:1, AC Milán - Palermo 3:1

Praha - Hvězdní útočníci Pato, Ibrahimovič a Robinho vystříleli AC Milán vítězství v zápase s Palermem. Rossoneri se díky jejich gólům propracovali na první příčku Serie A.

Dosud vedoucí římské Lazio totiž prohrálo 1:0 v Ceseně a kleslo na druhou příčku. Lazio podruhé v řadě v Serii A nebodovalo.

Sneijder omdlel kvůli chudokrevnosti. O nic nejde, říká
AC Milán vyhrál v Bari, lídr Lazio padl v římském derby
Inter neuspěl ani v lize, remízu zachraňoval v závěru
Vášně v AC Milán: Ibrahimovič se popral se spoluhráčem

Na třetí místo se vyšvihla Neapol, které vítězství v Cagliari přinesl gól Argentince Lavezziho ve čtvrté minutě nastavení. V nepřesvědčivých ligových výkonech pokračuje obhájce titulu Inter Milán. Tentokrát pouze remizoval v Lecce 1:1.

Modročerným citelně chyběl tvůrce hry Wesley Sneijder. Nizozemský záložník zkolaboval v poločase víkendového ligového utkání a v zápase s Lecce proto odpočíval.

Inter má velké potíže se střílením branek. V jedenácti zápasech jich vstřelil třináct, zatímco největší rival AC rovných dvacet. Tentokrát se trefil pouze argentinský střelec Milito.

11. kolo:

AC Milán - Palermo 3:1 (19. Pato, 77. Ibrahimovic z pen., 83. Robinho - 63. Bačinovič), AS Řím - Fiorentina 3:2 (45. Fábio Simplício, 52. Borriello, 77. Perrotta - 69. Gilardino, 89. D'Agostino), Brescia - Juventus Turín 1:1 (73. Diamanti - 71. Quagliarella), Cagliari - Neapol 0:1 (90.+4 Lavezzi), Catania - Udine 1:0 (60. Maxi López), Cesena - Lazio Řím 1:0 (85. Parolo), Chievo - Bari 0:0, FC Janov - Boloňa 1:0 (81. Milanetto), Lecce - Inter Milán 1:1 (79. Rubén Olivera - 76. Milito).

1. AC Milán 11 7 2 2 20:11 23
2. Lazio Řím 11 7 1 3 13:9 22
3. Neapol 11 6 3 2 18:11 21
4. Inter Milán 11 5 5 1 13:6 20
5. Juventus Turín 11 5 4 2 22:12 19
6. AS Řím 11 5 3 3 14:14 18
7. Sampdoria Janov 10 3 6 1 11:8 15
8. Chievo 11 4 3 4 11:10 15