Jarolím se u Slovanu Bratislava uvedl výhrou v Košicích

16. 10. 2010 19:20
Košice - Slovan Bratislava 1:2

Bratislava - Povedenou premiéru na lavičce bratislavského Slovanu prožil český kouč Karel Jarolím, který dovedl svůj nový tým k vítězství v Košicích 1:2.

Někdejší kouč Slavie s klubem, který v předchozích jedenácti zápasech získal sedmnáct bodů, vůbec poprvé vyhrál na hřišti soupeře.

Košičané šli do vedení po úspěšné penaltě Milinkoviče, ale po půlhodině hry srovnával na 1:1 někdejší Sparťan Igor Žofčák. Ještě do přestávky stihl zahodit penaltu hostující Halenár, ale na konečných 1:2 upravil po pohledné akci do prázdné brány v 63. minutě Šebo.

Kouč Jarolím bude trénovat bratislavský Slovan
Jarolím ve Slavii přece jen končí, nahradí ho Petrouš

"Chtěli jsme v Košicích vyhrát, abychom si udrželi kontakt se špičkou tabulky, což se nám i podařilo. Inkasovali jsme sice na začátku po banální chybě, ale ještě do přestávky jsme vyrovnali. Škoda, že jsme z jedenáctky nevstřelili i druhý gól. Dali jsme ho však po přestávce a domů si vezeme tři body," prohásil po utkání český kouč.

Slovan se po výhře v Košicích posunul na čtvrté místo ligové tabulky, na vedoucí Žilinu Pavla Hapala ztrácí šest bodů.

Slovenská fotbalová liga - 12. kolo:

Košice - Slovan Bratislava 1:2, Prešov - Ružomberok 1:1, Dubnica - Nitra 1:1, Dunajská Streda - Banská Bystrica 0:0, Senica - Trnava 1:2.

1. Žilina 12 7 5 0 27:9 26
2. Trnava 12 6 4 2 17:7 22
3. Senica 12 7 1 4 14:12 22
4. Slovan Bratislava 12 6 2 4 25:13 20
5. Zlaté Moravce 12 5 4 3 14:14 19
6. Ružomberok 12 5 3 4 11:12 18
7. Nitra 12 5 3 4 13:17 18
8. Banská Bystrica 12 4 4 4 11:8 16