Valencie zvýšila náskok na čele. Jarošík byl vyloučen

2. 10. 2010 23:55
Valencie - Bilbao 2:1, Zaragoza - Gijón 2:2

Praha - Fotbalisté Valencie porazili v 6. kole Primery División na domácí půdě 2:1 Bilbao, a na čele tabulky už mají čtyřbodový náskok před dvojicí Villarreal - Barcelona.

Valencie sice vedla už od 11. minuty zásluhou útočníka Adurize, v první minutě nastavení však diváky na stadionu Mestalla zmrazil vyrovnáním hostující Gabilondo.

V infarktové koncovce však všechny tři body zajistil domácímu týmu Vicente, který skóroval ve třetí minutě nastavení.

Kotník nebolí, raduje se Messi. Špílmachr hlásí návrat
Barcelona Kazaň znovu neporazila.Inter rozstřílel Brémy
Real nevyhrál v Levante, La ligu vede Valencie

Zajímavý kousek se povedl fotbalistům Zaragozy, kteří na svém hřišti prohrávali od 49. minuty 0:2 s Gijónem. Minutu před tím navíc přišla o vyloučeného obránce Jiřího Jarošíka.

I v deseti však Zaragoza dokázala srovnat, když se dvakrát trefil útočník Sinama Pongolle. Přesto však Jarošíkův tým stále čeká na první výhru v sezoně a s třemi body mu patří poslední, 20. příčka tabulky.