VIDEO Plašil vstřelil parádní gól, Bordeaux však padlo

15. 8. 2010 23:00
Bordeaux - Toulouse 1:2, Caen - Lyon 3:0
Gól Jaroslava Plašila Bordeaux k bodům nepomohl
Gól Jaroslava Plašila Bordeaux k bodům nepomohl | Foto: Reuters

Praha - Přestože Jaroslav Plašil v 2. kole francouzské Ligue 1 proti Toulouse vstřelil elegantní gól patičkou, na body to jeho Bordeaux nestačilo.

Plašil vyrovnal v 48. minutě na 1:1, hosté však vyhráli 2:1 zásluhou gólu Didota z 82. minuty a s dvěma výhrami se propracovali do čela tabulky.

Naopak loňský mistr z Bordeaux, který vede místo současného reprezentačního kouče Laurenta Blanka Jean Tigana, prohrál i podruhé a je poslední.

Čtěte také:
Chelsea i s Čechem zahájila ligu šestigólovou kanonádou
Žilina v generálce na Spartu zachránila bod až v závěru

"Je k vzteku ztratit doma body. Moje branka tak neměla smysl. Musíme hrát celých zápas a ne jen poločas. Po těch dvou prohrách ale nesmíme ztrácet hlavu. Je třeba zachovat si optimismus a dál tvrdě pracovat," citují Plašila oficiální stránky klubu.

Podívejte se na gól Jaroslava Plašila

Dvě výhry získali stejně jako Toulouse už jen fotbalisté nováčka z Caen, kteří porazili 3:2 předloňského mistra z Lyonu. Ten získal další cenný skalp, protože v 1. kole vyhrál na hřišti úřadujícího mistra z Marseille.