Inter i přes remízu zvýšil vedení. Juventus zaváhal

13. 12. 2009 22:41
Bari - Juventus 3:1, Cagliari - Neapol 3:3
Branka Davida Trezegueta na body nestačila
Branka Davida Trezegueta na body nestačila | Foto: Reuters

Praha - Juventus Turín prohrál i ve druhém zápase v tomto týdnu. Po porážce 1:4 na vlastním hřišti s Bayernem Mnichov, která znamenala vyřazení z Ligy mistrů, prohrál v 16. kole Serie A na hřišti nováčka Bari 1:3.

Bari poslal do vedení už v 7. minutě po tečované ráně útočník Meggiorini. Turínský celek vyrovnal už o patnáct minut později, když Diegovu střelu dorazil francouzský útočník Trezeguet.

Domácím ale vrátil vedení těsně před koncem poločasu z penalty další forvard Barreto. Skóre uzavřel deset minut před koncem argentinský záložník Almirón, který v Bari hostuje právě z Juventusu.

Zdeněk Grygera opět na hřiště nenastoupil.

Nedařilo se v neděli ani dalším celkům ze špice tabulky. Vedoucí Inter Milán jen remizoval na hřišti Bergama 1:1, zatímco AC Milán prohrál s Palermem 0:2. Svěřenci Josého Mourinha mají již v čele náskok pěti bodů.

Teprve třetí vítězství v letošním ročníku zaznamenala Siena, která porazila v před vlastními diváky Udinese 2:1. K výhře přispěl svým výkonem i český záložník Lukáš Jarolím, jenž odehrál devadesát minut. Siena zůstává však nadále v sestupovém pásmu.