Leverkusen rozstřílel Frankfurt. Stačilo mu 11 minut

6. 11. 2009 22:19
Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt 4:0
Stefan Kiessling se raduje z branky.
Stefan Kiessling se raduje z branky. | Foto: Reuters

Leverkusen - Famózní nástup předvedli v předehrávaném utkání dvanáctého kola německé první ligy proti Eintrachtu Frankfurt fotbalisté Bayeru Leverkusen.

Během jedenácti minut totiž nasázali svému soupeři hned tři branky a utkání, které nakonec skončilo 4:0, v podstatě rozhodli už v samém úvodu.

Do zápasu na posledních dvacet minut nastoupil v dresu Eintrachtu i český forvard Martin Fenin, ale gólově se neprosadil.

O brankyse postarali ve druhé minutě pohotovou dorážkou Kiessling, o čtyři minuty později hlavičkou Reinartz a v jedenácté minutě skvělý start Bayeru završil ranou z šestnácti metrů Kroos. Poslední gól vstřelil čtyři minuty před koncem Bender.

Bayer si díky výhře udrží i po dvanáctém kole Bundesligy první místo v průběžné tabulce ročníku, Frankfurt je desátý.