Baroš má formu. Dvěma góly skolil v derby Besiktas

12. 9. 2009 22:47
Baroš přispěl k výhře 3:0 nad týmem Tomáše Sivoka
Milan Baroš se může chlubit výbornou formou
Milan Baroš se může chlubit výbornou formou | Foto: Václav Rojík

Istanbul - Po čtyřgólovém představení proti San Marinu zazářil Milan Baroš i v turecké lize, kde dnes dvěma brankami ve druhém poločase přispěl velkou měrou k vítězství fotbalistů Galatasaraye Istanbul v derby nad Besiktasem 3:0.

Po pěti kolech má Barošův tým plný počet bodů. Tabulku vede o tři body před Fenerbahce, které rovněž dosud neklopýtlo a čeká ho nedělní zápas na půdě Bursasporu.

Baroš, jenž se v minulém týdnu stal otcem, zopakoval svůj střelecký výstup ze třetího kola. Tehdy dvěma trefami pomohl zdolat 4:1 Kayserispor.

V derby s Besiktasem, za který nastoupil Tomáš Sivok, otevřel už ve čtvrté minutě skóre Mustafa Sarp. Baroš pojistil vedení v 65. a 80. minutě a se čtyřmi góly vede tabulku střelců, kterou v minulém ročníku turecké ligy ovládl.