Bednář se po návratu z trestu blýskl dvěma góly

29. 8. 2009 18:34
Bednář se prosadil proti Sheffieldu
Roman Bednář.
Roman Bednář. | Foto: Ondřej Besperát

Sheffield - Český fotbalový útočník Roman Bednář ukázal, že ani tříměsíční distanc za drogovou aféru neubral nic na jeho gólové potenci.

Ve svém druhém utkání po návratu do sestavy West Bromwiche zařídil dvěma trefami remízu 2:2 na hřišti Sheffieldu United.

Navázal tak svůj výkon z utkání 2. kola Ligového poháru, kde ve čtvrtek proti Rotherhamu odehrál svých prvních 64 minut po trestu a asistencí se podílel na vítězství 4:3 po prodloužení.

Dnes odehrál Bednář celé utkání a v 54. minutě poslal hosty do vedení. Z gólu se tak radoval poprvé od prosince.

Sheffield ale záhy srovnal, jenže netrvalo dlouho a Bednář svou druhou brankou vrátil vedení na stranu West Bromwiche. To vydrželo až do 88. minuty, kdy domácí srovnali z pokutového kopu.

Bednář byl od 17. května suspendován poté, co byl přistižen bulvárním listem při nákupu kokainu a marihuany. Policejnímu trestu unikl a svaz mu dal na konci července zpětně tříměsíční distanc, který si však tou dobou již téměř celý odpykal.