ČTK ČTK, Red Spo
20. 7. 2009 8:30
Vrať se domů, podvodníku, vyzvali ho příznivci Galaxy

Los Angeles - Fanoušci přivítali fotbalistu Davida Beckhama na stadionu Galaxy v Los Angeles nevlídně.

Na anglického hráče pískali při přátelském utkání s AC Milán, které skončilo 2:2, a na jednom z transparentů ho nazvali podvodníkem.

Beckham hrál poprvé doma na stadionu Galaxy od kontroverzního prodloužení svého hostování právě v AC Milán. Kvůli tomu totiž vynechal první půlku americké fotbalové soutěže Major League Soccer.

Vyprodaný stadion pro 27 tisíc fanoušků na Beckhama při utkání neustále pískal a mezi diváky se objevily i posměšné a nenávistné nápisy.

"Vrať se domů, podvodníku," stálo na jednom z nich.

Rozmrzelý Beckham se podílel na obou brankách Galaxy, ale do šaten ho o poločasu provázela ochranka. Bývalý anglický reprezentant šel totiž k fanouškům, tleskal před nimi a gestikuloval.

Ve druhé půli, když padla po jeho skvěle zahraném rohu vyrovnávací branka, se otočil čelem k nejvíce rozzlobeným fanouškům a zvedl ruce vzhůru, jako by se jich ptal: "Co chcete?"

Pak ještě pokrčil rameny a odešel. V 75. minutě hřiště po střídání opustil.