12. 7. 2008 19:30
Jaroslavl - Samara 0:0
Jan Koller
Jan Koller | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

Jaroslavl - Poprvé po nedávném přestupu nastoupil za svůj nový tým ze Samary český útočník Jan Koller. V zápase 13. kola ruské fotbalové ligy na půdě Jaroslavli se však stejně jako jeho ostatní spoluhráči brankově neprosadil.

Neskórovali však ani domácí, a tak se oba týmy rozešly po bezbrankové remíze smírně. Celých devadesát minut strávil v dresu hostů na hřišti také záložník Jiří Jarošík.

To další čeští reprezentanti Radoslav Kováč a Martin Jiránek museli v barvách Spartaku Moskva skousnout potupnou porážku 1:5 v derby od CSKA.

Domácí prohrávali už po prvním poločase o tři branky, když se hattrickem blýskl Brazilec Vágner Love.

Pouze na lavičce náhradníků proseděl utkání mladý Luboš Kalouda, který na výraznější šanci ve svém celku stále čeká.

Perm - Vladivostok 2:0
Branky: 25. Kušev, 48. Duimovič

Spartak Moskva - CSKA Moskva 1:5
Branky: 68. Baženov - 15., 34. a 44. Vágner Love, 51. Krasič, 77. Džener