VIDEO Brazílie vydřela na Copě remízu s Paraguayí

10. 7. 2011 9:06
Kanárci mají po dvou zápasech pouze dva body
Neymar se neprosadil, vyrovnání zařídil až střídající Fred.
Neymar se neprosadil, vyrovnání zařídil až střídající Fred. | Foto: Reuters

Cordóba - Branka střídajícího útočníka Freda v poslední minutě zápasu zajistila na Copě América favorizované Brazílii alespoň bod proti Paraguayi.

Kanárci mají po dvou zápasech ve skupině B na kontě pouhé dva body a v posledním zápase s Ekvádorem budou hrát o postup do čtvrtfinále.

Copa América: Také Uruguay je na pokraji vyřazení
VIDEO Vnadné fanynky jsou hlavní atrakcí Copy América
VIDEO Messiho vypískali fandové. Skrýval před nimi slzy

Jsou na tom tedy na vlas stejně, jako další dva favorizované týmy, domácí Argentina a také Uruguay.

Brazílie po poločase vedla 1:0, když se trefil záložník Jádson. Ve druhé půli ale fanoušky žlutomodrých šokoval nejprve Santa Cruz a vzápětí Nelson Valdez.

Když už se zdálo, že Paraguay cenné vítězství uhájí, trefil se překvapivou střelou zpoza velkého vápna Fred, který krátce před tím vystřídal Neymara.

Ve druhém duelu skupiny porazila Venezuela brankou Césara Gonzáleze Ekvádor 1:0 a překvapivě vede tabulku.