Vsadil na Němce dvanáct milionů korun. A vše prohrál

8. 7. 2010 16:00
Anglický fanoušek vsadil na výhru Němců 417 000 liber
Carles Puyol rozhodl o výhře a postupu Španělů
Carles Puyol rozhodl o výhře a postupu Španělů | Foto: Reuters

Londýn - S velkým smutkem usínali ve středu večer fanoušci v celém Německu. Gól Carlese Puyola totiž rozhodl, že se jejich tým do finále mistrovství světa nepodívá, a bude stejně jako před čtyřmi lety bojovat jen o "bronzové medaile.

Jediný gól z hlavy obránce Barcelony ale musel paradoxně nejvíce proklínat fanoušek za kanálem La Manche.

Nejmenovaný anglický tipér totiž vsadil na postup Němců do finále u sázkové kanceláře William Hill rekordní částku 417 tisíc liber (cca 12 510 000 korun). Mohl přitom vyhrát přes osm set tisíc liber.

Jenže naopak kvůli špatně ubráněnému rohovému kopu v třiasedmdesáté minutě zápasu o vše přišel.

Mluvčí kanceláře Graham Sharp už před zápasem přiznal, že výhra Německa by byla pro jeho zaměstnavatele pořádně nepříjemná.

Již před začátkem mistrovství totiž také vsadili fanoušci na konečný úspěch Löwova týmu 67 000 liber, ačkoliv kurz byl poměrně vysoký 14:1.