Borisov hodil Plzni rukavici. Získal bod s AC Milán

1. 11. 2011 23:30
Arsenal neproměnil postupový mečbol, stejně jako Chelsea

Praha - Fotbalisté BATE Borisov vybojovali ve 4. kole Ligy mistrů bod proti AC Milán, s nímž v domácím prostředí remizovali 1:1.

Skóre velmi pohledného utkání otevřel ve 22. minutě Ibrahimovič. Za běloruský celek srovnal z penalty Bressan.

Borisov tak získaným bodem předstihl Plzeň v boji o třetí místo ve skupině H. AC Milán si zase zajistil postup do další fáze milionářské soutěže, stejně jako Barcelona.

Barca nadělila Plzni krutý debakl. Messi dal hattrick
Utkání Plzeň - Barcelona jsme sledovali online

Postupový mečbol naopak neproměnily další tři týmy, londýnské kluby Arsenal a Chelsea, a také německý Leverkusen.

Arsenal, v jehož dresu střídal i Tomáš Rosický, nedokázal nedokázal na domácím hřišti vstřelit branku Marseille, kterou držel nad vodou především gólman Mandanda.

Chelsea měla zápas v Genku skvěle rozehrán, když ve 26. minutě otevřel skóre Ramires. Jenže poté tým kapitána Petra Čecha nevyužil další šance, David Luiz neproměnil penaltu a v 61 minutě srovnal na končných 1:1 Vossen.