Sigma potupila špatné Teplice. Ve finále vyzve Spartu

19. 4. 2012 17:52
Pohár České pošty: Teplice - Olomouc 0:3

Teplice - Ve finále Poháru České pošty se střetne pražská Sparta s Olomoucí. O postupu Sigmy rozhodla odveta semifinále na hřišti Teplic, kde svěřenci Petra Uličného jasně dominovali a po výhře 3:0 slaví nečekaný úspěch.

Po bezbrankové remíze, kterou oba týmy uhrály v prvním utkání, se v odvetě dlouho hrál opatrný a nudný fotbal. Olomouc o osudu utkání rozhodla na konci první půle, kdy se nejprve trefil Michal Ordoš a poté si dal Siva vlastní gól.

Utkání mezi Teplicemi a Olomoucí jsme sledovali ŽIVĚ
Sparta porazila Jablonec i v odvetě a je ve finále

Ve druhé půli výsledek zpečetil svou druhou brankou v zápase Ordoš. Teplice předvedly bezkrevný výkon a za celý zápas si nevypracovaly ani jednu vyloženou šanci.

V závěru sice snížil střídající Mujagič, jeho gól ovšem nemohl být kvůli ofsajdovému postavení uznán.

Finále poháru se hraje 2. května na plzeňském stadionu ve Štruncových sadech.

Odveta semifinále fotbalového Poháru České pošty:

Teplice - Sigma Olomouc 0:3 (0:2)
Branky: 38. a 65. Ordoš, 45. vlastní Siva. Rozhodčí: Příhoda - Filípek, Mencl. ŽK: Lukáš, Rosa - Kučera, Navrátil, Pospíšil, Heinz. Diváci: 2650. První zápas 0:0, postoupila Olomouc.

Teplice: Grigar - Vondrášek (61. Smejkal), Lukáš, Matula, Rosa - Stožický (53. Dolejš), Čajič (68. Mujagič), Vachoušek, Siva, Vůch - Jindráček. Trenér: Rada.

Olomouc: Zlámal - Janotka, Škerle, Dreksa, Vepřek - Pospíšil, Kučera (89. Nepožitek), Podaný - Varadi, Ordoš (80. Jirouš), Navrátil (85. Heinz). Trenér: Uličný.