Sparta v přípravě remizovala s Dněpropetrovskem

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
25. 6. 2011 19:27
Plzeň nedala šanci Baníku Sokolov

Praha - Remízu 1:1 s Dněprem Dněpropetrovsk si připsala na soustředění v Rakousku fotbalová Sparta.

Do vedení nad čtvrtým týmem ukrajinské ligy poslala českého vicemistra proměněná penalta Kamila Vacka, kterou sudí nařídil za faul na Leonarda Kweukeho.

Soupeř, kterého koučuje někdejší trenér Realu Madrid Juande Ramos, srovnal až v poslední minutě, kdy se po závěrečném tlaku Ukrajinců prosadil Gomenjuk

Kladrubský opouští Spartu, posílí Jarolímův Slovan
Nový ročník Gambrinus ligy začne derby v Edenu
Sparta v přípavě prohrála s Mnichovem 1860

Letenští na rozdíl od včerejšího utkání s Mnichovem 1860 nastoupili v nejsilnější sestavě a bylo to znát. Celý zápas si tvořili slibné šance, a tak je nerozhodný výsledek musí hodně mrzet.

Na domácíh trávnících se v přípravě prvoligovým týmům dařilo. Baník Ostrava si poradil s druhým týmem slovenské ligy Senicou po výsledku 4:1, úřadující mistr Viktoria Plzeň vyhrála 3:1 nad Baníkem Sokolov a Bohemians 1905 porazili Nitru vysoko 5:1.

Teplice v přípravě jen remizovaly s Hradcem Králové 0:0, Slovácko rozstřílelo Vracov 4:0 a Jablonec deklasoval Velké Hamry dokonce 8:1.

Přípravné fotbalové utkání v Markvartovicích:

Baník Ostrava - Senica 4:1 (2:0)

Branky: 2. Šenkeřík, 23. Greguš, 63. Ferenčík, 81. Hušbauer - 55. Kroupa z penalty. Rozhodčí: Býma. Diváci: 290.

Sestava Ostravy:

1. poločas: Pietrzkiewicz - Marek, Adámik, Frydrych, Zejdler - Greguš, Lukeš - Tomanica, Fantiš, Badaljan - Šenkeřík.

2. poločas: Andrejko - Vašenda, Kaizar, Coufal, Boháč - Hušbauer, Vaněk - Kraut, Frejlach, Ferenčík - Musiol. Trenér: Marko.

Přípravné fotbalové utkání v Chlumci nad Cidlinou:

Hradec Králové - Teplice 0:0

Rozhodčí: Kalenda - Berka, Severýn. Diváci: 350.

Sestavy:

Hradec Králové: Koubek (46. Lindr) - Hochmeister, Chleboun, Zelený - Fischer (62. Csepregi), Klapka (80. Hock), Černý (46. Helísek), Poděbradský (46. Toth) - Štěpán (62. Hovorka), Dvořák (46. Gulajev), Rezek (62. Hodas). Trenér: Kotal.

Teplice: Slavík - Matula, Lukáš, Smejkal, Rosa - Krátký (60. Jungr), Ljevakovič, Čajič (69. Kalivoda), Vachoušek (69. Lácha) - Vondrášek (82. Česlák), Mahmutovič (46. Vůch). Trenér: Rada.

Přípravné fotbalové utkání:

Baník Sokolov - Viktoria Plzeň 1:3 (1:2)

Branky: 8. Mlika - 12. a 22. Pilař, 58. Krmenčík. Rozhodčí: M. Paták - Štěrba, V. Paták. Diváci: 1004.

Sestava Plzně:

1. poločas: Ticháček - Rajtoral, Brezinský, Neuwirh, Limberský - Kolář, Horváth, Jiráček, Petržela, Pilař - Bakoš.

2. poločas: Daněk - Sladký, Brezinský, Neuwirh, Limberský (70. Kolář) - Fillo, Darida, Jiráček (73. Rajtoral), Ďuriš, Krmenčík - Hora.

Přípravné fotbalové utkání v Praze-Horních Měcholupech:

Bohemians 1905 - FC Nitra 5:1 (1:0)

Branky Bohemians: 64. a 89. Nešpor, 23. Bálek, 54. Šumský, 72. Jindřišek z pen. Rozhodčí: Franěk. Diváci: 150.

Sestava Bohemians: Sňozík (46. Marek) - Jindřišek, Lukáš (46. Ptáček), Cseh, Bartek (46. Potočný) - Moravec, Borek (46. Kraus), Budínský (46. Šumský), Růžička - Škoda, Bálek (46. Nešpor). Trenér: Medynský.

1. FC Slovácko - Vracov 4:0 (0:0)

Branky: 77. a 87. Nestorovski, 64. Hlúpik, 80. Jeleček.

Sestava Slovácka: Heča - Reinberk, Mezlík, Starý, Jeleček - Hlúpik, Svízela, Daníček, Nestorovski - Stolpa (22. Zahran), Szmek.

Přípravné fotbalové utkání v Rakousku:

Sparta Praha - Dněpr Dněpropetrovsk 1:1 (0:0)

Branky: 76. Vacek z pen. - 90.+2 Gomenjuk.

Sestava Sparty: Blažek - Kušnír (83. Vidlička), Řepka, Brabec, Pamič - Hušek (61. Pavelka) - Sionko, Matějovský, Vacek, Juhar (58. Krejčí) - Kweuke (79. Lačný).

Přípravný zápas ve Velkých Hamrech:

Velké Hamry - Baumit Jablonec 1:8 (1:4)

Branky: 27. J. Miček - 3. a 42. Novák, 80. a 83. Vaněk, 17. Jablonský, 22. Lafata, 55. Loučka, 75. Jarolím. Diváci: 400.

Sestava Jablonce:

1. poločas: Špit - Eliáš, Pavlík, Štochl, Jablonský - Kopic, Loučka, Novák - Jarolím, Piták - Lafata.

2. poločas: Valeš - Uvíra, Beneš, Štochl, Just - Loučka, Vaněk, Jarolím, Štenberk - Trnovský, Piták.